Uyku Apnesi

Uyku Apnesi

Çocuğunuz televizyonun sesini çok açıyor, seslenmenize rağmen cevap vermiyor ise; kulaklarında sıvı olabilir.

Sabah kalktığınızda uykunuzu almamış, dinlenmemiş ve kendinizi yorgun hissediyorsanız, gün içinde oturduğunuz yerde, araba kullanırken uyukluyorsanız ve bunu uzun süreden beri yaşıyorsanız hayati tehlikesi olan uyku apnesi hastası olabilirsiniz.

SERÖZ OTİT

Çocuğunuz televizyonun sesini çok açıyor, seslenmenize rağmen cevap vermiyor ise; kulaklarında sıvı olabilir. Zamanında hekime başvurularak tedavi edilmez ise kalıcı işitme kaybına neden olabilir.

ALLERJİK RİNİT

Sulu burun akıntısı, burun kaşıntısı, sık sık hapşırma, burun tıkanıklığı, göz yaşarması, baş ağrısı, koku alma bozukluğu ile seyreden hastaların yaşam kalitesini düşüren, işteki verimini azaltan bir hastalıktır. Ayrıntılı bir KBB muayenesi ve verilen tedavi ile bütün bu sıkıntılar önlenebilir.

1 Yorum
  • woman_comments

    Öncelikle hastanenize gelirken çok tedirgin olmuştum.Çünkü benim babam 90 yaşında ve yürüyemiyor.Hastane kapısına geldiğimde tedirginliğim geçti beni çok güleryüzlü bir bayan karşıladı.Hemen bizi muayene olacağımız kata çıkartıp Ercan beyin yanına çıarttı.Sağolsun doktor bey diğer hastane doktorlarına göre babama çok sevecen yaklaştı.Sonra ben babamla beklerken mor kıyafetli hanım babamın ilç raporunu hemen çıkarttı.Ben babamla hastaneye gidipte hiç bu kadar rahat ve yorulmadan işlemlerimi hızlıca hallettiğimi hatırlamıyorum.Bence Böyle kişiler bütün hastanelerde olmalılar.Gülay Cömert hanıma ve Ercan Beye minnetlerimi sunarım.Teşekkürler MAGNET

Bir Yorum Bırak